Richard DiCicco, MBA

Richard DiCicco je a jedním ze zakládajících společníků společnosti INVENTIA s.r.o., a zakladatelem a prezidentem společnosti Technology Catalysts International Corp. poskytující specializované poradenské služby pro rozvoj obchodu ve farmaceutickém, chemickém průmyslu a průmyslu aplikujícím biologické vědy.

Členství v odborných organizacích a další zájmy v oboru:

Richard je členem profesního sdružení Licensing Executives Society a autorem řady odborných publikací přednášek prezentovaných na mezinárodních sympóziích věnovaných různým aspektům výzkumu, vývoje a transferu technologií.

Před vznikem společnosti Technology Catalysts International Corp. působil 7 let na pozici viceprezidenta pro globální marketing produktu Technotec a globálních služeb licencování technologií ve společnosti Control Data Corporation (Ceridien) a předtím působil jako elektrotechnický odborník ve společnostech IBM Corporation, Endicott and Fishkill NY.

Vzdělání a kvalifikace:

Richard vystudoval MBA na George Washington University ve Washingtonu DC a absolvoval Pratt Institute v New Yorku (BSEE).

Kontakt:

rdicicco@technology-catalysts.com